Tere tulemast!

Advokaadibüroo Valter & Tiivel peamisteks tegevusvaldkondadeks on kohtuvaidluste lahendamine ja tehingutega seonduv õigusnõustamine. Büroo advokaadid on pühendunud kvaliteetse õigusteenuse osutamisele eesmärgiga tagada kliendi huvide tõhus kaitse.

Meie õigusteenus põhineb usaldusel, konfidentsiaalsusel ja põhjalikul tööl. Büroo advokaadid tegutsevad hoolsalt ja lojaalselt selle nimel, et alati leida kliendi jaoks parim lahendus.

Advokaadibüroo Valter & Tiivel advokaadid on kogenud spetsialistid ning kasutavad kliendi huvides kõiki seadusega kooskõlas olevaid vahendeid ja viise, säilitades kutseau ja väärikuse.

Büroo advokaadid on sõltumatud ning juhinduvad õigusteenuse osutamisel õigusaktidest, advokaadi kutse-eetika nõuetest ning headest kommetest ja südametunnistusest.

Vandeadvokaat Jürgen Valter on õigusteaduse magister (Amsterdami Ülikool) ja ta on tegelenud õigusabiga üle kahekümne kahe aasta.

Vandeadvokaat Tuuve Tiivel on õigusteaduse magister (Tartu Ülikool) ja ta on tegelenud õigusabiga üle kahekümne nelja aasta.

EST | ENG